Zaręczyny, narodziny, śmierć i problemy spadkowe

gala.de

Zacznijmy od tego, że chciałabym przeprosić Was za nieobecność. Zużyła mi się bateria w routerze (uściślając, spiekła się) i nie miałam internetu w laptopie. Dziś do Was wracam w tym oto poście z zaległościami. Mamy je aż cztery i zaczniemy od tej dobrej.

⚜️⚜️⚜️

5 marca dowiedzieliśmy się, że czeka nas kolejny ślub w rodzince z Oldenburga! Książę Georg Friedrich zaręczył się z Camillą von Meerheimb. Nie wiadomo, kiedy ślub się odbędzie.

linkedin

Ksiązę Georg Friedrich urodził się 29 stycznia 1990. Jest synem księcia Nikolausa i Anny Klary Mari Dyckerhoff i ma dwóch braci Christopha i Oscara. Studiował prawo w Lozannie, Getyndze i Münster. Pracuje w firmie Dacapo2 w Berlinie. Camilla zaś ma braci Hansa i Feliza i siostrę Cosimę. Jest córką Hansa Thomasa von Meerheimba i Yvonne von Schwerdtner

⚜️⚜️⚜️

30 kwietnia dowiedzieliśmy się, że 18 marca księżniczka Beatrice z rodu Hohenzollernów i jej mąż Edmund Jenner zostali rodzicami córeczki. Dziewczynka ma na imię Cecile Rosetta. 

Beatrice i Edmund pobali się 15 lutego 2022. Niestety nie ma dobrej jakości zdjęć ze ślubu.

⚜️⚜️⚜️

18 lutego w Monachium zmarł książę Alexander Eugen z Wirtembergii. Miał 90 lat. Zmarł bezżennie i bezpotomnie. Był bratem zmarłego w 2022 księcia Eugena Eberharda. Żyje jeszcze jego siostra Sophie.

 ⚜️⚜️⚜️

commons

Wygląda na to, że historia się powtórzy. Książę Andreas z Leiningen ogłosił, że jego młodszy syn Hermann przejmnie rodzinne przedsiębiorstwo, pomijając starszego brata Ferdinanda, który pozostanie dziedzicem tytułu. Może to mieć coś wspólnego z tym, że ma on dwie córki, z kolei Hermann ma syna. 


Komentarze

Obserwatorzy